Wzłamnik

Awatar użytkownika
veyDer
Członek Rady Sędziowskiej

Re: Wzłamnik

Postautor: veyDer » 2013-11-05, 13:28

Które to wyzwanie na pojedynek jest opisane w AH w sekcji zatytułowanej "Pojedynki", więc z jakiego niby powodu zasady odnoszące się do wyzwania na pojedynek nie miałyby być zasadami odnoszącymi się do pojedynku?
Odpowiedź na 99% pytań o zasady: "Czytałeś AH/PC"? :-P

Awatar użytkownika
Hrabia
Sławny
Kontaktowanie:

Postautor: Hrabia » 2013-11-07, 15:57

A dlaczego mają? Tylko dlatego, że są w rozdziale "Pojedynek"? Więc uważasz, że powinny być osobne rozdziały, dla "wyzwania na pojedynek" oraz dla "etapu przyjęcia/odmowy". To by spowodowało, że AH byłyby już zupełnie nieczytelne.

Masz jeszcze taki punkt w tym rozdziale:

AH pisze:513.3.f Jesli wyzwanie na pojedynek zeszło niezanegowane ze stosu, rozpoczyna sie podfaza fazy gry - faza pojedynku.

Poza tym gdyby miało być tak jak mówisz, to Wzłamnik nigdy by nie działał bo w momencie wyzwania na pojedynek nie masz jeszcze postaci biorących udział w pojedynku (na razie masz postać wyzywającą i postać wyzwaną).
http://www.bachanalia.zgora.pl

Awatar użytkownika
plusman
Weteran

Postautor: plusman » 2013-11-23, 23:29

ja mam wzłamnika, przeciwnik chce zaatakowac moja postac ale nie ma kresek - może??

Marcin_Chmielnicki
Weteran

Postautor: Marcin_Chmielnicki » 2013-11-24, 22:16

plusman pisze:ja mam wzłamnika, przeciwnik chce zaatakowac moja postac ale nie ma kresek - może??

Nie. Jak nie ma kresek, nie opłaci kosztu.

Wróć do „Moderunki”