Pytania o zestaw startowy

Mam świetną talię i chętnie się z Wami podzielę moimi przemyśleniami na jej temat... albo poszukuję porady jak złożyć swój kredens (do kupy).
Awatar użytkownika
thabass
Vetomaniak

Re: Pytania o zestaw startowy

Postautor: thabass » 2012-11-25, 15:19

NIe jest tak jak myślisz.
Zestaw startowy kosztuje okolo 29zł i w niej masz karte frakcji i 55 kart (o ile się nie mylę). To do czego ja dałem Ci link, to możłiwosć zakupu wszystkich kart frakcji i startegii, ale tego nie warto kupić. Można pojedynczo dokupić karty statergii (o ile są dostępne, lub od innych graczy) w cenie do 10 zł za sztuke. Ja ostatnio dwie strategie sprzedałem za 5zlotych :P (moj pech). Dałem Ci ten link, bo chciałem byś sobie poczytał co oferują poszczególne karty frakcji jeśli chodzi o Wplyw Polityczny i Wpływ Bojowy (od razu tłumacze WP ma się, gdy posiadasz inicjatywę, WB gdy masz większą ilość szabli na polu elekcyjnym od przeciwnika). Tyle :D

Awatar użytkownika
PanPytanie
Weteran

Postautor: PanPytanie » 2012-11-25, 15:48

A nie nie, link podałeś koledze, który założył temat - ja się podczepiłem. Ale i tak dzięki za odpowiedź. Przyda mi się to na bank. Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Karawasz
Charakternik

Postautor: Karawasz » 2012-11-25, 18:25

Strategii poszukaj na allegro lub w dziale sprzedaży na tym forum. Od czasu do czasu ktoś wystawia takie karty. Osobiście za komplet strategii (3 karty) wydałem suma summarum 8 zł (zaokrąglając w górę).

Awatar użytkownika
thabass
Vetomaniak

Postautor: thabass » 2012-11-25, 23:31

Karawasz pisze:Strategii poszukaj na allegro lub w dziale sprzedaży na tym forum. Od czasu do czasu ktoś wystawia takie karty. Osobiście za komplet strategii (3 karty) wydałem suma summarum 8 zł (zaokrąglając w górę).

Poskąpiłeś mi zarobku :P

Awatar użytkownika
Karawasz
Charakternik

Postautor: Karawasz » 2012-11-26, 00:56

Pozwolę sobie na pozostawienie to bez szerszego komentarza z mojej strony. :)

Wróć do „Talie”