[Wyniki] 23.07.2016 - Turniej Wybraniecki Klasyczny Księstwa Oświęcimskiego

Moderatorzy: Valathorn, neishin

Awatar użytkownika
Makarow

[Wyniki] 23.07.2016 - Turniej Wybraniecki Klasyczny Księstwa Oświęcimskiego

Postautor: Makarow » 2016-07-24, 12:03

Turniej klasyczny wybraniecki już za nami. Rozegraliśmy go 23 lipca na naszym tradycyjnym "OKF-owym" spotkaniu.

W turnieju wzięło udział 8 graczy z wpisowym 20zł, każdy gracz otrzymał jako nagrodę gwarantowaną booster z Trudnych Czasów (trafiła się S-ka, jedna LEGENDARKA[Gdzie diabeł mówi dobranoc)!) top 3 otrzymało po 2 boosterach edycji specjalnej(jeden boosterek z MM okazał się mega fajny, zawierał 11 okazyjek :) ), dla zwycięzcy dodatkowo jeszcze unikalny kubek "Pierwsza Szabla Ziemi Oświęcimskiej"(z grafiką mojego autorstwa, a co! :mrgreen: ). Dodatkowo rozlosowaliśmy jeden booster z edycji specjalnej, i 6 boosterów z klasyka.

Chciałbym podziękować też naszemu sędziemu liniowemu - Fake'owi! :P

Zwyciężył ponownie Rafał. Gratulacje!

Wyniki po 3 rundach swiss:
1. Rafał
2. Natan
3. Lachu

4. pavel
5. Jakub
6. Makarow
7. Sebastian(Młody Jr)
Ex aequo z Bezimienny Patryk

Galeria zdjęć z turnieju na stronie naszego Oświęcimskiego Klubu Fantastyki: http://kf-oswiecim.net/2016/07/turniej-veto/
(Uwaga, w tle heretycy z Magic: The Gathering :lol: )
8-) (nieoficjalne) Znaczniki do Veto mojego autorstwa: > Klinij tutaj Waszmość! <
Podobają ci się? Śmiało drukuj i sklejaj! Chcesz mi sypnąć parę groszaków za ich projekt? Wrzuć je tutaj.

Wróć do „Małopolska”